Programın Amacı

Yaşamımızdan, yaşantımızdan hoşnut değiliz. Çünkü kendimizi kendi çizdiğimiz sınırlar içine hapsediyoruz. Hayallerimizden, arzularımızdan ve amaçlarımızdan vazgeçiyor ve mutluluğun uzaklarda bir yerlerde olduğuna inanıyoruz. Sanki her şey siyah ve beyaz, başka bir renk yok gibi geliyor bize. Kim bilir belki siz de bir arayış içerisindesiniz ve yaşamınızdaki bazı şeylerin değişmesini, hayatınıza yeni renklerin girmesini arzu ediyorsunuz?

Hayatın akışına katılarak mutlu ve anlam dolu bir şekilde yaşamak istiyorsunuz. Yaşamınızın en değerli zamanlarını gevezeliklerle, geyik muhabbetleri ile geçirmek istemiyor, onun yerini duygusal ve ruhsal yakınlaşma sağlayan nitelikli konuşmaların doldurmasını arzu ediyorsunuz. Artık gülümsemek yerine kahkaha atmak istiyorsunuz!

Programın Kazanımları ve İçeriği

Günün birinde doğacak güzel bir gelecek ümidi ile bugünü katlettiğinizi mi hissediyorsunuz? Özel yaşamınız ile iş hayatınız arasındaki dengeyi kurmakta zorluk çektiğinizi mi hissetmeye başladınız? Yaşamdan tatmin olamadığınızı, hayatınızdaki önemli şeylerin en önemsizler tarafından adeta rehin alındığını düşünmeye mi başladınız? Hayatın, yaşamanızı layık gördüğü şeyleri neden hoşgörüyle karşılamanız gerektiğinin sırrını bir türlü çözemediğiniz için kendinize kızıyor, basit ve küçük şeylerle sevinmeyi, onlarla mutlu olmayı öğrenemediğiniz için de kahroluyor musunuz?

Hayatın tadını daha iyi çıkarmak mı istiyorsunuz? Oradan oraya koşturup durmaktan kendinize hiç zaman kalmadığından yakınmaya mı başladınız? Ve belki de en önemlisi sizi mutsuz eden alışkanlık haline gelmiş davranışlardan kurtulmak, yeni alışkanlıklar edinmek ve gün geçtikçe yerleşmiş karakter özelliklerinizi değiştirmekten mi söz ediyorsunuz? Yaşamı kendinizde bulmak ve onu yeniden yaratmaksa dileğiniz, aramıza hoş geldiniz…

    Updating…
    • Sepetinizde ürün bulunmuyor.