Programın Amacı

Nefes alıp verme, yaşantımızın her anında yaptığımız ve bizim hayatta kalmamızı sağlayan en önemli aktivitedir. Buna rağmen yaşamımızın olmazsa olmazları arasında yer alan ‘’Nefes almak’’ konusunu pek ciddiye almadığımızı kabul etmemiz gerekir.

Hayatımız boyunca öğrendiklerimizin birçoğunu farklı sebeplerden unuturuz. Unuttuğumuz şeylerin içinde en önemli şey doğru nefes alış verişidir. Doğru nefes almak kaynakla bağımızı sağlayarak sağlık, uzun ömür, kaliteli yaşam, bolluk, bereket, huzur ve mutluluk getirir. Bütün bu kazançları oluşturabilmek elimizdeki en önemli güç olanı nefesi kullanabilmekle paralellik gösterir.

Nefes, insan hayatını ne kadar, nasıl ve ne şekilde yaşayacağını belirleyen tek unsurdur. Bireyin bütünle olan temasının odak noktası nefesidir. Nefesin içindeki sihirli gücü keşfedin. Nefesle, fizik ve eterik bedenlerimiz yüksek enerji kristalleriyle sürekli bir etkileşim halindedir. Nefes teknikleri gerçek bir arınma sanatıdır. Değişik nefes alma-verme şekilleri ile, otonom sinir sistemi elemanı sempatik-parasempatik sistem, kandaki asit-baz dengesi, beyin dalgaları üzerinde farklı tesirler oluşturarak duygu ve düşüncede değişim, dönüşüm oluşturan bir çalışma bütünlüğüdür.

Doğru ve düzenli olarak yapılan nefes teknikleri, çok çeşitli iyileştirici etkilere sahiptir. Yorgunluk atılır, bedendeki enerji akımları güçlenir, yaşam enerjisi dengelenir, organlar yenilenir, duygular yatışır ve zihin dinginliğe kavuşur. Nefes teknikleri ile; kötü alışkanlıkları, panik atak, anksiyete, depresyon, obsesyon, dikkat dağınıklığı, cinsel isteksizlik, ereksiyon zorluğu, öğrenme zorluğu, imtihan heyecanı, kekemelik, uyku apnesi, horlama, reflü, burun tıkanıklığı ve nefes darlığı gibi birçok rahatsızlığı gibi birçok rahatsızlığı düzeltebilirsiniz. Enerji ile bilinç arasındaki bağlantı aslında solunum vasıtasıyla gerçekleşmektedir. Yani nefes, beden ile zihin arasında bir köprüdür.

Nefes tekniklerinden duyular dışı algılama, bilinç kotlarını açmak ve farkındalık gibi birçok konuda yararlanabilirsiniz. Dolayısıyla duygu ve düşünce bedenleriniz üzerinde istediğiniz yönde etkiler oluşturarak, varlığınızı amaca uygun olarak yeniden programlayabilir ve yetersiz solunumun yarattığı bütün rahatsızlıkları iyileştirebilirsiniz.

Programın Kazanımları

Nefes Atölyesine Katıldığınızda Neler Olacak? Değişim ve dönüşüm uygulamalarının yer aldığı Nefes Atölyesine katıldığınız ilk andan itibaren kendi kendine iyileşme sağlamak için hazırlanmış tekniklerle varlığınızı değiştirip, dönüştürmeye başlıyorsunuz. Bu teknikleri uyguladığınızda belki de yaşamınızda ilk defa anlık iyileşmelere tanık olacak, uzun zamandan beri sıkıntı veren duygu ve düşüncelerinizi salıverecek, kronikleşmiş sorunlarınızdan kurtulacak, kendinizi her alanda genişlemiş, rahat, huzurlu ve önünüz açılmış hissedeceksiniz.

Hücresel hareketlenme; bedenin düşünsel ve duygusal bütünleşmesine doğru atılan ilk adımdır. Nefesinize yoğunlaştıkça varlığınızın sonsuz derinliğini ve sınırsız potansiyellerini keşfedecek, acı ve zorlukları bilgeliğe dönüştüren hücresel anlamda değişimin sağlandığı kuantum seviyesinde işleyişi algılayacaksınız. Her insanın kişisel gelişim yolculuğunda kader anları vardır. Bu kader anlarından birisi de Nefes Atölyesine katılan kişinin solunumuna dikkat ederek bilinçli olarak nefes alışverişini değiştirdiği andır.

Doğduğundan beri kontrolsüz nefes alıp vererek otomat bir yaşam sürdüren kişi, özel bir dikkat oluşturup nefes aldığının, yaşadığının, tesir alıp verdiğinin farkına varabildiğinde bütün yaşam akışını değiştirebilir. Bu ana gelinceye kadar bütün yaşamı boyunca nefesi onu kontrol etmiştir. Ama bu andan itibaren o nefesini kontrol etmeye başlar. Kendinizi bu ezber süreçten kurtarmak için önce nefesinizi otomatik pilottan çıkarmanız gerekir.

Nefesinizi/Nefs’inizi kontrol etmeye başladığınızda göreceksiniz ki nefesinizle birlikte yaşadığınız süreci de kontrol etmeye başlayacaksınız. Nefes atölyesine ilk başladığınız anda bilinçli olarak nefesinizi kontrol edip derinliğine ve hızına sizin karar vereceğiniz nefes alış verişleri oluşturduğunuzda otonom sisteme yeni emirler vermiş ve varlığınızda yeni oluşumlar başlatmış olacaksınız.

Algınızı nefesinize vererek ve nefesinizi belli bir farkındalıkla kontrol etmeye başladığınızda yüksek bilinciniz tutuşmaya başlar. “Nefes alıyorum, farkındayım” sözü bile bedeninizde yıldırımlar dolaşmasına sebebiyet verebilir. Bunu yaptığınızda bütün kanallarınızı açmış, bedeninize daha fazlasını yüklenmesi ve çalışma performansını yükseltmesi için emir vermiş olursunuz.

Programın İçeriği

Hızlı ve derin nefes alışları; sınırların aşılmasını, kalıpların kırılmasını, potansiyellerin ortaya çıkarılmasını, anlayış ve bilinç seviyesinin yükseltilmesini sağlar. Normal bir insan için Holoterapi Nefes Çalışmasının bütün bunları sağladığına inanmak çok zordur. Kişi kendisi bizzat terapinin içinde yer almadan sadece nefes alış verişleriyle bu değişimlerin oluşacağına inanamaz. Ancak terapiden sonra da hayretini ifade etmekten kendini alamaz.

Holoterapinin Etkin Olduğu Alanlar

 • Bilinçaltı çöplerinin temizlenmesi
 • Beyin hafızanın Boşaltılması ve genişletilmesi
 • Her türlü psikolojik rahatsızlıkların iyileştirilmesi
 • Bilinçaltındaki korku ve endişelerin giderilmesi
 • Fizik Beden üzerindeki bir çok patolojinin iyileştirilmesi
 • Hormonların aktive edilmesi ve dengelenmesi
 • Botoks etkisi Detoks etkisi Kurban bilincinden çıkış
 • Kişilerle ilgili ilişkileri düzeltmek
 • Bolluk ve bereket oluşturmak
 • Duyular dışı algının açılması
 • Bilinç ve farkındalık gelişimi
 • Her türlü alışkanlığın sonlandırılması
 • Obsesyon Genetiği iyileştirmek / DNA aktivasyonu

  Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.